Zarząd Dróg Wojewódzich w Krakowie, ul.Głowackiego 56, 30-085 Kraków
A A A

UWAGA - Droga wojewódzka nr 968 na odcinku  060 km 10+200 (m. Lubomierz)  - odc. 070 km 3+200 most (m. Kamienica) przywrócona przejezdność dla pojazdów do 15 ton. 

kliknij aby zobaczyć szczegóły

Poznałam Grzegorza 20 lat temu podczas konferencji, organizowanej przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Został mi przedstawiony jako najmłodszy dyrektor w branży drogowej. Od tamtej pory połączyła nas nie tylko współpraca zawodowa, ale również wspólne zainteresowania i poglądy. Przez ostatnie 13 lat pracy zawodowej Grzegorz Stech był moim szefem. Jako znakomity fachowiec, ale również człowiek z jasno określoną wizją, sprawiał że współpraca z nim stawała się cennym doświadczeniem i wspaniałym wyzwaniem.

Ani ja, ani nikt z naszych współpracowników mających na co dzień do czynienia z Grzegorzem, nie wierzyliśmy do końca, że któregoś dnia może odejść i tak po prostu zostawić swój Zarząd. Po jego śmierci pozostała pustka, której na pewno nie będzie można ani zapełnić, ani jego zastąpić. Mając w pamięci jego styl pracy, pomysły i rozpoczęte zadania, pozostaje nam teraz jedynie dokończyć je wszystkie tak, jakby sobie tego życzył nasz Dyrektor.