Zarząd Dróg Wojewódzich w Krakowie, ul.Głowackiego 56, 30-085 Kraków
A A A

Rozbudowa i modernizacja dróg wojewódzkich, oraz mostów w Andrychowie, Jankowicach i Łękach poprawią komunikację w Małopolsce. Inwestycje wizytowała Iwona Gibas z zarządu województwa i Zbigniew Biernat dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Zmodernizowane drogi i mosty usprawnią komunikację na drogach wojewódzkich Małopolski. To niezwykle ważna i potrzebna inwestycja. Dzięki niej podróż do domu czy do pracy będzie krótsza i bardziej komfortowa - mówi Iwona Gibas z zarządu województwa.

Wizytacja objęła min. drogi wojewódzkie DW 948 i DW 949, wykonane naprawy oraz inne inwestycje. Rozbudowa dotyczy infrastruktury łączącej Oświęcim z Kętami i Brzeszcze z Osiekiem, w tym mosty w Andrychowie, Jankowicach, Łękach.

Z myślą o mieszkańcach Małopolski inwestujemy w poprawę komunikacji, jak również bezpieczeństwa na drogach. Prace zostały zrealizowane przy udziale funduszy unijnych i przyczynią się do poprawy jakości życia mieszkańców i przyspieszenia rozwoju gospodarczego okolicznych powiatów - dodaje wicemarszałek Łukasz Smółka.

źródło: www.malopolska.pl