Województwo Małopolskie Województwo Małopolskie Unia Europejska Unia Europejska

Przegląd inwestycji w Gródku nad Dunajcem

Marszałek Witold Kozłowski wizytował 3 stycznia inwestycje zrealizowane na terenie Gminy Gródek nad Dunajcem, m.in.: zabezpieczone osuwisko wzdłuż DW 975, czy zrewitalizowany kompleks sportowy w miejscowości Sienna.

Pierwsza w 2022 roku wizyta marszałka była także okazją do rozmów o planach inwestycyjnych w gminie.

To moja pierwsza oficjalna wizyta w Gródku. Bardzo się cieszę, że właśnie tu rozpocząłem 2022 rok, ponieważ w ubiegłym roku zakończyła się bardzo ważna inwestycja – zabezpieczenie osuwiska wraz z budową mostu. To inwestycja za ponad 17 milionów złotych. Gmina ma wsparcie nie tylko władz województwa, ale także parlamentarzystów, szczególnie Pana posła Jana Dudy, który zabiega o wsparcie inwestycji gminnych – mówi marszałek Witold Kozłowski.

Ponadto marszałek Małopolski wizytował także siedzibę lokalnego klubu sportowego UKS 3 Weronika Staszkówka Jelna. To pierwszoligowy klub dziewcząt.

źródło: www.malopolska.pl

Galeria

Przegląd inwestycji w Gródku nad Dunajcem - zdjęcie w galerii nr 1 Przegląd inwestycji w Gródku nad Dunajcem - zdjęcie w galerii nr 2 Przegląd inwestycji w Gródku nad Dunajcem - zdjęcie w galerii nr 3 Przegląd inwestycji w Gródku nad Dunajcem - zdjęcie w galerii nr 4 Przegląd inwestycji w Gródku nad Dunajcem - zdjęcie w galerii nr 5 Przegląd inwestycji w Gródku nad Dunajcem - zdjęcie w galerii nr 6