Województwo Małopolskie Województwo Małopolskie Unia Europejska Unia Europejska

W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa

Kolejny odcinek trasy rowerowej VeloSkawa przy rzece Ponikiewka do tarasu widokowego przy zaporze w Świnnej Porębie, kładka rowerowa oraz dwa przepusty powstaną w ramach przekazanej dzisiaj w Wadowicach umowy. Koszt inwestycji to ponad 4,6 miliona złotych.

W wydarzeniu wzięli udział: marszałek Witold Kozłowski, Iwona Gibas z zarządu województwa, posłowie Krzysztof Kozik, Marek Polak i Filip Kaczyński, radni województwa Rafał Stuglik i Stanisław Bisztyga, burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński oraz wójt gminy Mucharz Renata Galara.

Dobra współpraca owocuje w dobre inwestycje. Tak jest także w tym przypadku. Dzisiejsze wydarzenie jest bardzo ważne dla samorządów miasta Wadowice, Gminy Mucharz i samorządu województwa. Budujemy kolejny odcinek trasy VeloSkawa. Dzisiejsze wydarzenie jest wywiązaniem się z naszych wcześniejszych zobowiązań i zapewnień o powstaniu tej trasy – mówił marszałek Witold Kozłowski.

Koszt inwestycji to 4 680 741,20 złotych.

Turystyka rowerowa w naszym regionie rozwija się w niesamowitym tempie. Trasy rowerowy stały się wizytówką Małopolski. Cieszę się z dzisiejszego wydarzenia i dobrej współpracy z samorządem Wadowic. Dziękuję panu burmistrzowi za ciągłą troskę o wadowickie inwestycje, o których często mówi podczas naszych spotkań – dodała Iwona Gibas z zarządu województwa.

Planowany odbiór trasy to 15 listopada bieżącego roku.

źródło: www.malopolska.pl

Galeria

W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 1 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 2 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 3 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 4 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 5 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 6 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 7 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 8 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 9 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 10 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 11 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 12 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 13 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 14 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 15 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 16 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 17 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 18 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 19 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 20 W listopadzie przejedziemy kolejnym odcinkiem trasy VeloSkawa - zdjęcie w galerii nr 21